Telli ohutult internetist

Väldi rahvarohkust, telli ohutult internetist!

COVID-19 viiruse levikul on Eesti tänaseks jõudnud Euroopas paraku esirinda. Samuti on murettekitav uute viirustüvede ka Eestisse jõudmine. Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks otsustas vabariigi valitsus laiendada kehtivaid piiranguid ka kaubandus- ja toitlustusettevõtetele. Eelnevalt on juba suletud kõik muuseumid ja meelelahutuskohad, koolid on läinud taas üle distantsõppele. Tervislikel põhjustel on rangelt soovitatud edasi lükata ka perekondlikke suuremaid koosviibimisi ning maskikandmise kohustust hakkab senisest jõulisemalt jälgima politsei.

Koroonaviiruse edasise laialdase leviku tõkestamiseks peavad kuni 25.aprillini nädalavahetustel olema kõik kaubanduskeskused ja kaubandusettevõtted suletud. Avatud on üksnes toidupoed, apteegid, prillipoed, lemmiklooma poed ja kõik veebipoed. Lisaks, füüsiliste kaupluste argipäeviti (E-R) lahtiolekul tohib samaaegselt kauplust külastavate klientide hulk olla üksnes kuni 25% kaupluse täituvusest. Järgida tuleb 2+2m distantsi hoidmise reeglit.

Valitsuse mure on igati mõistetav, sest kas me ikka anname endile aru kui palju nakkuskontakte me ise igapäevaselt loome kaubanduskeskusi ja rahvarohkeid kauplusi külastades? Kõik need ukselingid, käsipuud, liftinupud, eskalaatorid, kaubakorvid jne võivad olla potentsiaalsed nakkuskolded. Rääkimata ühistranspordist.

Üks on aga kindel - internetist tellides ei sea Sa end riskigruppi, sest nii reaalselt väldid rahvarohketes kohtades käimisi. Digizone.ee veebikaubamaja ning logistikakeskus töötavad kriisiajal jätkuvalt täistuuridel. Anname endast parima, et saaksime Sind ja Sinu perekonda viirusest puutumata hoida. Meie veebikaubamajast saad kõik vajaliku tellida enesele lähimasse pakiautomaati või otse koju kätte ilma rahvarohkeid kaubanduskeskusi külastamata. Meie tootevalik küündib tehnikast mööblini, mänguasjadest tööriistadeni ja hobikaupadest ilutoodeteni. Valida saad jätkuvalt enam kui 300 000 hea hinnaga toote hulgast.

Olenemata tarneviisist ja nädalapäevast tarnime kõik kaubad Sulle kontaktivabalt, mugavalt ja turvaliselt koju kätte või lähimasse pakiautomaati. Erikorra ajal kehtib tasuta transport DPD ja Omniva pakiautomaati alates kõigest 49€ ostust.

Miks tellida kaupu internetist?

  • See on tervisele ohutu - võimalus nakkuskontaktiks väheneb märkimisväärselt;
  • See on usaldusväärne - Digizone.ee veebikaubamaja on tegev juba aastast 2003;
  • See on aegasäästev - internetist tellides säästad alati reaalset aega, mis kuluks muidu liikluses liiklemiseks ja vajalike kaupade füüsilises kaupluses olemasolus alles kohapeal teada saamiseks. Lisaks kehtivatest uutest piirangutest tulenevalt tohib füüsilises kaupluses samaaegselt kauplust külastavate klientide hulk olla üksnes kuni 25% kaupluse täituvusest - see paratamatult tähendab paraku järjekordi;
  • See on soodsam - internetis reeglina on kaup ka soodsam;
  • See on lihtne ja väga mugav.

Oleme hoolsad, hoolime üksteisest ja püsigem terved. Väldi rahvarohkust, telli internetist!

Koroonaviirus on jõudnud Eestisse

Kaupu turvaliselt virtuaalriiulite vahele valima >>

Tootepäring - otsid toodet, aga ei leia? Kliki siia!

Üles