Väldi rahvast, telli ohutult internetist!

Koroonaviiruse epideemia paraku ongi jõudnud Eestisse. Väldi rahvarohkust, telli ohutult internetist!

Koroonaviirus COVID-19 kardetud epideemia ongi paraku jõudnud Eestisse ja vabariigi valitsus on kehtestanud eriolukorra aitamaks epideemia levikut piirata. Suletud on koolid, lasteaiad, huviringid. Ära jäetud on kõik kultuuri-, spordi- ja meelelahutusüritused ning keelustatud kõik rahvakogunemised, mis suuremad kui 2 inimese osalusega. Tervislikel põhjustel on rangelt soovitatud edasi lükata ka perekondlikke suuremaid koosviibimisi. Ka väljas liikumisel tuleb hoida teistest inimestest distantsi vähemalt 2m.

Selle kõige valguses kas me ikka anname endile aru kui palju nakkuskontakte me ise igapäevaselt loome kaubanduskeskusi ja rahvarohkeid kauplusi külastades? Kõik need ukselingid, käsipuud, liftinupud, eskalaatorid, kaubakorvid jne võivad olla potentsiaalsed nakkuskolded. Rääkimata ühistranspordist.

Seda murettekitavad olukorda on teiste riikide valitsuste kõrval mõistnud ka Eesti vabariigi valitsus - tänasest, 27.märtsist, on teiste riikide kõrval ka Eestis COVID19 pandeemia leviku piiramiseks kõik kaubanduskeskused suletud.

Üks on aga kindel - internetist tellides ei sea Sa end riskigruppi, sest nii reaalselt väldid rahvarohketes kohtades käimisi. Anname endast parima, et saaksime tekkinud eriolukorras Sind ja Sinu perekonda viirusest puutumata hoida. Meie veebikaubamajast saad kõik vajaliku tellida enesele lähimasse pakiautomaati või otse koju kätte ilma rahvarohkeid kaubanduskeskusi külastamata.

Olenemata tarneviisist tarnime kõik kaubad Sulle kontaktivabalt, mugavalt ja turvaliselt koju kätte või lähimasse pakiautomaati tasuta.  Eriolukorra ajal kehtib tasuta transport olenemata tarneviisist alates juba kõigest 49€ ostust.

Miks tellida kaupu internetist?

  • See on tervisele ohutu - võimalus nakkuskontaktiks väheneb märkimisväärselt;
  • See on usaldusväärne - Digizone.ee veebikaubamaja on tegev juba aastast 2003;
  • See on aegasäästev - internetist tellides säästad alati reaalset aega, mis kuluks muidu liikluses liiklemiseks ja vajalike kaupade füüsilises kaupluses olemasolus alles kohapeal teada saamiseks;
  • See on soodsam - internetis reeglina on kaup ka soodsam;
  • See on lihtne ja väga mugav!

Olgem hoolsad, hooligem üksteisest ja püsigem terved. Väldi rahvarohkust, telli internetist!

Koroonaviirus on jõudnud Eestisse

Kaupu turvaliselt virtuaalriiulite vahele valima >>

Запрос товара - не можете найти товар? Жмите сюда!

Üles