О фирме

Digizone kaubamärk

Digizone´i kaubamärk kuulub Triton Holding OÜ-le. Meie näol on tegemist kiiresti areneva firmaga, mille peamisteks tegevusaladeks on internetipoe arendamine ja haldamine, e-poe haldustarkvara tootmine ning muud kaasaegse tehnoloogiaga haakuvad tegevused.

Digi- ja kodutehnika kaupade maaletoomist alustas Triton Holding OÜ 2003. aasta alguses. Seoses rahvusvaheliste partnerlussuhete kiire laienemisega ja firma kasvuga koondas Triton Holdingu OÜ kauba müügi 2003. aastal kogu Eestit teenindava Digizone´i nime kandva internetipoe alla. 2011.aasta oktoobris avasime uue, põhjalikult arendatud ja Eesti senises e-kaubanduses kasutusmugavuse poolest  täiesti uuendusliku ostukeskkonna.

Digizone´i tänane tarnevõime ületab juba 600 000 unikaalse tooteartikli piiri ja selle toel oleme vaieldamatult üks suurima reaalse tarnevõimega pakkujaid turul.

Põhiväärtused

Vahendame üksnes kvaliteettooteid

Digizone´i põhiväärtuseks kaasaegse digitehnika vahendamisel on ennekõike rõhuasetatus kvaliteettootjate toodetel. Vältimaks rämpstootjate toodetele tuginevalt Sinu pettumist kaasaegses digitaalses tehnikas, soovitab ja pakub Digizone Sulle näiteks fotondust puudutavalt üksnes kvaliteetoptika tootjate tooteid. Digizone´i poolt pakutav tuntud brändide laialdane tootevalik võimaldab pettumust valmistamata rahuldada nii digitaalse fotoaparaadi esmaostja, varasema digitaalse kogemusega amatööri, hobifotograafi kui ka nõudliku professionaali kõiki vajadusi. Samaväärset kvaliteedijoont püüame hoida ka kõige muu osas. Kõik Digizone´i poolt vahendatavad tooted on uued ja kaetud tootjapoolse garantiiga.

Soovime pakkuda täislahendusi

Juhindudes all-in-one põhimõttest, soovime pakkuda oma klientidele täislahendusi, pakkudes mistahes põhitootele lisaks ka kõikvõimalikke lisatarvikuid. Kuivõrd kõik spetsiifilist laadi, ent täiesti tarnitavad lisatarvikud ei pruugi meil e-poes veel hinnakirjas väljas olla, siis seetõttu ära pelga esitada päringut ka konkreetse toote või konkreetsete tarvikute kohta, mida Sa esmapilgul meie veebikaubamajast ei leia. Digizone´i tarnekanalid võimaldavad pakkuda ka Eesti mõistes raskesti tarnitavaid või sootuks mittetarnitavaid tooteid, sealhulgas ka laiavalikuliselt profiseeria tooteid.

Olla rahvusvaheliselt tunnustatud partner

Lisaks hulgalistele rahvusvahelistele otsekontaktidele on Digizone Eestis ainupartneriks:

 • maailma ühele juhtivale filtrite tootjale Tiffen, kelle klaasivalamistehnika on unikaalne ning kelle filtreid on tunnustatud ka Ameerika Filmikunsti- ja Teaduste Akadeemia ja Emmy auhindadega;
 • kohtvalgustus- ja stuudiovalgustustoodete tootjale Lowel;
 • Steadicam kaamerasüsteemi tootjale;
 • professionaalide poolt tunnustatud panoraamstatiivipeade ja -tarvikute tootjale Nodal Ninja;
 • maailma juhtivale automatiseeritud CD/DVD dublikaatorite ja plaadiprinterite tootjale Primera Technology;

Samuti oleme Eestis ametlikuks edasimüüjaks:

 • kvaliteet audiomikrofonide tootjale Rode;
 • nii tippspordi kui harrastusspordi tasemel maailmas laialt tunnustatud spordikellade, pulsikellade ja rattakompuutrite tootjale Polar;
 • maailma hinnatuimate seikluskaamerate ja ekstreemspordi lisatarvikute tootjale GoPro;
 • maailma ühe juhtiva robottolmuimejate ja tõhusate puhastusseadmete tootjale Neato;
 • maailma juhtiva tõhusate ja ressursisäästlike puhastusseadmete tootjale Kärcher;
 • Skandinaavia tunnustatud madratsitootjale Hilding Anders kuuluva kaubamärgi Sleepwell all madratsite ja voodite kvaliteetootjale. Hilding Anders on Euroopa ja Aasia suurim madratsitootja.

Mõistame virtuaaläri vastastikuse usalduse olulisust ja vajalikkust

Kuivõrd Digizone´i peamine eesmärk pole olnud füüsilise kauplusteketi loomine, vaid sihiks on kogu Eestit teenindava veebikaubamaja arendamine ja haldamine, ning teisalt et mõistame virtuaaläris vastastikuse usalduse olulisust, siis seetõttu anname alati endast parima, et õigustada Sinu poolt üles näidatud usaldust nii Digizone´i kui ka üldisemalt virtuaaläri vastu. Digizone e-pood on 100% turvaline ostukeskkond.

Запрос товара - не можете найти товар? Жмите сюда!

Üles