Безопасность интернет-магазина

Digizone tegutseb juba 2003. aastast

Digizone.ee veebikaubamaja haldav ettevõte Triton Holding OÜ tegutseb aktiivselt juba 2003. aastast. Seoses rahvusvaheliste partnerlussuhete kiire laienemisega ja firma kiire kasvuga koondas Triton Holdingu OÜ kaasaegse digitaalse tehnika müügi 2003. aastal kogu Eestit teenindava Digizone´i nime kandva internetipoe alla. 2011.aasta oktoobris avasime uue, põhjalikult arendatud ja Eesti senises e-kaubanduses kasutusmugavuse poolest  täiesti uuendusliku ostukeskkonna. Täna ületab Digizone´i igapäevane reaalne tarnevõime juba 300 000 IT-, optika-, foto-, video-, laste-, ilu-, auto-, kodu- jt kaupade unikaalse tooteartikli piiri. Seega oleme vaieldamatult üks suurima reaalse tarnevõimega pakkujaid turul.

Osaleme riigihangetel

Aastate jooksul oleme osalenud riigihangetel ja osaleme neil nii tänavu kui ka kindlasti ka tulevikus. Kehtivate seadusaktide järgi on riigihangetel osalemise eelduseks pakkuja usaldusväärsus ja laitmatu maksukäitumine (sisesta siia registrikoodi lahtrisse 10914741).

Oleme rahvusvaheliselt tunnustatud partner

Digizone on Eestis ainupartneriks:

 • maailma ühele juhtivale filtrite tootjale Tiffen, kelle klaasivalamistehnika on unikaalne ja kelle filtreid on tunnustatud ka kui Ameerika Filmikunsti- ja Teaduste Akadeemia ja Emmy auhindadega;
 • kohtvalgustus- ja stuudiovalgustustoodete tootjale Lowel;
 • Steadicam kaamerasüsteemi tootjale;
 • professionaalide poolt tunnustatud panoraamstatiivipeade ja -tarvikute tootjale Nodal Ninja;
 • maailma juhtivale automatiseeritud CD/DVD dublikaatorite ja plaadiprinterite tootjale Primera Technology.
 • Lisaks oleme Eestis hetkel üks väheseid e-poode, kes on Apple´i poolt ametlikult autoriseeritud edasimüüja.

Samuti oleme Eestis ametlikuks edasimüüjaks:

 • kvaliteet audiomikrofonide tootjale Rode;
 • nii tippspordi kui harrastusspordi tasemel maailmas laialt tunnustatud spordikellade, pulsikellade ja rattakompuutrite tootjale Polar;
 • maailma hinnatuimate seikluskaamerate ja ekstreemspordi lisatarvikute tootjale GoPro;
 • maailma ühe juhtiva robottolmuimejate ja tõhusate puhastusseadmete tootjale Neato;
 • maailma juhtiva tõhusate ja ressursisäästlike puhastusseadmete tootjale Kärcher;
 • Skandinaavia tunnustatud madratsitootjale Hilding Anders kuuluva kaubamärgi Sleepwell all madratsite ja voodite kvaliteetootjale. Hilding Anders on Euroopa ja Aasia suurim madratsitootja.

Kuulume Eesti e-Kaubanduse Liitu

Digizone on Eesti e-Kaubanduse Liidu liige.

Kaupade kvaliteet on 100% garanteeritud

Kõik Digizone´i poolt vahendatavad kaubad on uued ja neile kehtib tootjapoolne garantii.

Maksmine Digizone e-poes on 100% usaldusväärne

Meie e-poe ostukorvi pangalingid ja nende kaudu tehtavad maksed on kõik pankade usaldusväärsete IT-süsteemidega turvatud. Krediitkaardiandmete sisestamisel Digizone.ee is Verified & Secured by MasterCard SecureCode and Verified by Visakasutame täiendavalt MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprotokolle. Kaardiandmete sisestamine toimub Nets Estonia AS-i turvalises keskkonnas.

Digizone´i e-pood on 100% turvaline

Ühena vähestest Eesti e-poodidest pakume kõrgeimal tasemel tehnilist turvalisust, garanteerides SSL (Secure Socket Layer) protokollitoe mitte üknses ostukorvis, vaid kogu e-poes. Digizone.ee is Verified & SecuredMeie turvasertifikaadi kehtivuse kontrollimiseks kliki juuresoleval ikoonil. GoDaddy on rahvusvaheliselt laialdaselt tunnustatud SSL sertifikaadi pakkuja. 

Digizone´i e-pood on täisautomatiseeritud

Kõik e-poe laostaatused on tegelikkusele vastavad ja tarneajad reaalsed. Pingutame iga päev selle nimel, et kaup jõuaks Sinuni lubatud tarneajaga.

Ettemaks ja vastastikune usaldus on e-kaubanduse alused

Alates e-kaubanduse tekkest 1990ndate aastate keskpaigast tugineb kogu maailma e-kaubandus ettemaksule - see on ainuvõimalik meetod, sest e-kaubanduses taandub kõik vastastikusele usaldusele. Usaldusväärne pakkuja ei varja oma identiteeti ja teeb omalt poolt kõik, et olla mistahes küsimuste, arusaamatuste, probleemide vms tekkimise korral alati lihtsasti kättesaadav. Nii ei tasugi ettemaksu Digizone´i kaubamärgi puhul peljata, sest mõistame Sinu usalduse olulisust. Lisaks kinnitame, et mitte ükski saadetis ei ole me pika tegevusajaloo jooksul mitte kunagi jäänud mitte ühelegi tellijale veel saabumata. Garanteerime, et kindlasti ei juhtu seda ka tulevikus.

Austame Sinu isikuandmete privaatsust

Digizone austab Sinu õigust privaatsusele ja tellimuste vormistamise käigus Sinu poolt meile usaldatud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Digizone ei avalda neid andmeid kolmandatele osapooltele. Isikuandmeid kasutatakse vaid Digizone´i poolt ja seda üksnes andmete kogumise juures märgitud eesmärkidel.

Запрос товара - не можете найти товар? Жмите сюда!

Üles