Безопасность интернет-магазина

Digizone tegutseb juba 2003. aastast

Digizone´i internetipoodi haldav ettevõte Triton Holding OÜ tegutseb aktiivselt juba 2003. aastast. Seoses rahvusvaheliste partnerlussuhete kiire laienemisega ja firma kasvuga koondas Triton Holdingu OÜ kaasaegse digitaalse tehnika müügi 2003. aastal kogu Eestit teenindava Digizone´i nime kandva internetipoe alla. 2011.aasta oktoobris avasime uue, põhjalikult arendatud ja Eesti senises e-kaubanduses kasutusmugavuse poolest  täiesti uuendusliku ostukeskkonna. Täna ületab Digizone´i igapäevane reaalne tarnevõime juba 275 000 IT-, optika- ja digivaldkonna unikaalse tooteartikli piiri. Seega oleme vaieldamatult üks suurima reaalse tarnevõimega pakkujaid turul.

Osaleme riigihangetel

Aastate jooksul oleme osalenud riigihangetel ja osaleme neil nii tänavu kui ka kindlasti ka tulevikus. Kehtivate seadusaktide järgi on riigihangetel osalemise eelduseks pakkuja usaldusväärsus ja laitmatu maksukäitumine (sisesta siia registrikoodi lahtrisse 10914741).

Oleme rahvusvaheliselt tunnustatud partner

Digizone on Eestis ainupartneriks:

  • maailma ühele juhtivale filtrite tootjale Tiffen, kelle klaasivalamistehnika on unikaalne ja kelle filtreid on tunnustatud ka kui Ameerika Filmikunsti- ja Teaduste Akadeemia ja Emmy auhindadega;
  • kohtvalgustus- ja stuudiovalgustustoodete tootjale Lowel;
  • Steadicam kaamerasüsteemi tootjale;
  • professionaalide poolt tunnustatud panoraamstatiivipeade ja -tarvikute tootjale Nodal Ninja;
  • maailma juhtivale automatiseeritud CD/DVD dublikaatorite ja plaadiprinterite tootjale Primera Technology.
  • Lisaks oleme hetkel Eestis ainus e-pood, mis on Apple´i autoriseeritud edasimüüja.

Kaupade kvaliteet on 100% garanteeritud

Kõik Digizone´i poolt vahendatavad kaubad on uued ja neile kehtib tootjapoolne garantii.

Maksmine Digizone e-poes on 100% usaldusväärne

Meie e-poe ostukorvi pangalingid ja nende kaudu tehtavad maksed on kõik pankade endi usaldusväärsete IT-süsteemidega turvatud. Krediitkaardiandmete sisestamisel Digizone.ee is Verified & Secured by MasterCard SecureCode and Verified by Visakasutame täiendavalt MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprotokolle. Kaardiandmete sisestamine ise toimub Nets Estonia AS-i turvalises keskkonnas.

Digizone´i e-pood on 100% turvaline

Ühena vähestest Eesti e-poodidest pakume kõrgeimal tasemel tehnilist turvalisust, garanteerides SSL (Secure Socket Layer) protokollitoe mitte üknses ostukorvis, vaid kogu e-poes. Digizone.ee is Verified & SecuredMeie turvasertifikaadi kehtivuse kontrollimiseks kliki juuresoleval ikoonil. GoDaddy on rahvusvaheliselt laialdaselt tunnustatud SSL sertifikaadi pakkuja. 

Digizone´i e-pood on täisautomatiseeritud

Kõik e-poes kuvatavad laostaatused on õiged ja tarneajad reaalsed. Pingutame iga päev selle nimel, et kaup jõuaks Sinuni lubatud tarneajaga.

Ettemaks ja vastastikune usaldus on e-kaubanduse alused

Alates e-kaubanduse tekkest 1990ndate aastate keskpaigast tugineb kogu maailma e-kaubandus ettemaksule - see on ainus meetod, sest e-kaubanduses taandub vastastikusele usaldusele. Usaldusväärne pakkuja ei varja oma identiteeti ja teeb omalt poolt kõik, et olla mistahes küsimuste, arusaamatuste, probleemide vms tekkimise korral alati kättesaadav. Nii ei tasugi ettemaksu Digizone´i puhul karta, sest mõistame Sinu usalduse olulisust. Lisaks kinnitame, et mitte ükski saadetis ei ole meie tegevusajaloo jooksul kunagi jäänud mitte ühelegi tellijale veel saabumata. Garanteerime, et kindlasti ei juhtu seda ka tulevikus.

Austame Sinu isikuandmete privaatsust

Kõiki e-poes tellimuste vormistamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud personaalseid andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Meile usaldatud isikuandmeid kasutab vaid Digizone ja seda üksnes andmete kogumise juures märgitud otstarbel. Digizone ei avalda kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele.

Запрос товара - не можете найти товар? Жмите сюда!

Üles