E-poe turvalisus

Digizone tegutseb juba 2003. aastast

Digizone.ee veebikaubamaja haldav ettevõte Triton Holding OÜ tegutseb aktiivselt juba 2003. aastast. Täna ületab Digizone´i igapäevane reaalne tarnevõime juba üle 600 000 IT-, foto/video-, laste-, ilu-, auto-, kodu- jt kaupade unikaalse tooteartikli piiri.

Osaleme riigihangetel

Aastate jooksul oleme osalenud riigihangetel ja osaleme neil nii tänavu kui ka kindlasti ka tulevikus. Kehtivate seadusaktide järgi on riigihangetel osalemise eelduseks pakkuja usaldusväärsus ja laitmatu maksukäitumine (sisesta siia registrikoodi lahtrisse 10914741).

Oleme ametlikuks edasimüüjaks

Oleme Eestis ametlikuks edasimüüjaks:

  • kvaliteet audiomikrofonide tootjale Rode;
  • nii tippspordi kui harrastusspordi tasemel maailmas laialt tunnustatud spordikellade, pulsikellade ja rattakompuutrite tootjale Polar;
  • maailma hinnatuimate seikluskaamerate ja ekstreemspordi lisatarvikute tootjale GoPro;
  • maailma ühe juhtiva robottolmuimejate ja tõhusate puhastusseadmete tootjale Neato;
  • maailma juhtiva tõhusate ja ressursisäästlike puhastusseadmete tootjale Kärcher;
  • Skandinaavia tunnustatud madratsitootjale Hilding Anders kuuluva kaubamärgi Sleepwell all madratsite ja voodite kvaliteetootjale. Hilding Anders on Euroopa ja Aasia suurim madratsitootja.

Kuulume Eesti e-Kaubanduse Liitu

Digizone on Eesti e-Kaubanduse Liidu liige.

Kaupade kvaliteet on 100% garanteeritud

Kõik Digizone´i poolt vahendatavad kaubad on uued ja neile kehtib tootjapoolne garantii.

Maksmine Digizone e-poes on 100% usaldusväärne

Meie e-poe ostukorvi pangalingid ja nende kaudu tehtavad maksed on kõik pankade usaldusväärsete IT-süsteemidega turvatud. Krediitkaardiandmete sisestamisel Digizone.ee is Verified & Secured by MasterCard SecureCode and Verified by Visakasutame täiendavalt MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprotokolle. Kaardiandmete sisestamine toimub Nets Estonia AS-i turvalises keskkonnas.

Digizone´i e-pood on 100% turvaline

Pakume kõrgeimal tasemel tehnilist turvalisust, garanteerides SSL (Secure Socket Layer) protokollitoe kogu e-poes. Digizone.ee is Verified & SecuredMeie turvasertifikaadi kehtivuse kontrollimiseks kliki juuresoleval ikoonil. GoDaddy on rahvusvaheliselt tunnustatud SSL sertifikaadi pakkuja. 

Digizone´i laostaatused ja tarneajad

Kõik e-poe laostaatused on tegelikkusele vastavad ja tarneajad reaalsed. Pingutame iga päev selle nimel, et kaup jõuaks Sinuni lubatud tarneajaga.

Austame Sinu isikuandmete privaatsust

Digizone austab Sinu õigust privaatsusele ja tellimuste vormistamise käigus Sinu poolt meile usaldatud isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Digizone ei avalda neid andmeid kolmandatele osapooltele. Isikuandmeid kasutatakse vaid Digizone´i poolt ja seda üksnes andmete kogumise juures märgitud eesmärkidel.

Tootepäring - otsid toodet, aga ei leia? Kliki siia!

Üles