Koolilõpu soodusmüük

Digizone.ee veebikaubamajas algas koolilõpu suur soodusmüük

Suve algus on koolilõpetamiste aeg ka tänavu ning kindlasti väärivad ka kõik koduõppel olnud tublid õpilased tunnustust. Sel puhul algas Digizone veebikaubamajas suur sooduskampaania, kus vaid nädala lõpuni on kogu kaup nii soodus- kui tavahindadest veel lisaks kuni -20% soodsam.

Seega meie niigi soodsad hinnad muutuvad neil päevil nüüd veelgi soodsamaks.

  • Kampaania soodustused kehtivad meie e-poes 07-13.juuni 2021 kell 23:59;
  • Lisaallahindlus kehtib nii tavahinnast kui ka soodushinnast;
  • Lisaallahindlus rakendub ostukorvis automaatselt! Lisa huvipakkuv toode ostukorvi ja näed kuidas ostukorvis kõikide toodete hinnad veelgi soodsamaks muutuvad;
  • Lisaallahindluse % on nähtav ka igal tootelehel eraldi;
  • Vali enam kui 300 000 toote hulgast - meilt leiad aktiivsusmonitore ja nutikellasid, süle- ja tahvelarvuteid, graafikalaudu ja e-lugereid, kõrvaklappe ja kaasaskanatavaid kõlareid, seikluskaameraid ja nende tarvikuid, tõukerattaid ja rulasid, elektrilisi tõukse ja tasakaaluliikureid, parfüüme ja kosmeetikat, foto- ja videotehnikat, droone ja binokleid, kiirpildi polaroidkaameraid, nutitelefone, mängukonsoole ja arvutimänge, mänguasju ja LEGO klotse, käekellasid, ehteid ja aksessuaare, spordikaupu ja matkavarustust, arvutikaupu ja koduelektroonikat ning palju-palju muud.

Vali enam kui 300 000 toote hulgast just see õige kingitus, mida oodatakse!

Kaupu virtuaalriiulite vahele valima >>

Tootepäring - otsid toodet, aga ei leia? Kliki siia!

Üles