Ärikliendi müük

Kui Sinu ettevõttele on IT-, elektroonikakaupade, kulumaterjalide jt meie sortimendis olevate kaupade ostmisel tähtsad nii usaldusväärne koostöö, kiire tarne kui ka personaalne lähenemine ning Sinu ettevõte vajab me enam kui 750 000 tootega tootevalikus olevaid kaupu mitte ühekordselt vaid regulaarselt, siis olete oodatud Digizone.ee veebikaubamaja ärikliendist püsikliendiks registreeruma.

Digizone.ee veebikaubamaja püsikliendist äriklient on juriidiline isik, kes tellib kaupa regulaarselt oma ettevõtte toimimise tarvis ning kelle kontaktandmed on registreeritud meie raamatupidamisprogrammi kliendibaasis. Regulaarostudega ärikliendile pakume kaupade ostmisel veebis kuvatavatest hindadest lisaallahindlust sõltuvalt ostumahust ja ostude sagedusest.

Peale andmete üle vaatamist ja püsikliendist ärikliendi kriteeriumitele vastavust saadame Sinu ettevõttele personaalse sooduskoodi, mida saate kasutada kuni 6 kuu jooksul meie veebikaubamajast ostude sooritamisel. Peale sooduskoodi kehtivusperioodi möödumust hindame regulaarostude mahtu ning sobivuse korral pikendame sooduskoodi kehtivust. Kehtiv sooduskood tuleb sisestada ostukorvis enne ostuvormistust ning see võimaldab e-poe hindadest lisaallahindluse. Lisaallahindluse määr võib iga toote puhul olla varieeruv.

NB! Iga äriklient ei pea end ärikliendiks registreerima, sest juriidilise isiku ostud on ostukorvis lihtsalt ja mugavalt vormistatavad ka ilma püsikliendist ärikliendiks registreerimata.

Regulaarostudega ärikliendiks registreerumiseks palume täita allolevad väljad:

Ettevõtte nimi: *

Ees- ja perekonnanimi: *

Telefon: *

E-post: *

Planeeritavate ostude sisu: *

 

 

Tootepäring - otsid toodet, aga ei leia? Kliki siia!

Üles