Ärikliendi müük

Kui Sinu ettevõttele on IT- ja elektroonikakaupade ostmisel tähtsad nii usaldusväärne koostöö, kiire tarne kui ka personaalne lähenemine ning Sinu ettevõte vajab meie enam kui 300 000 tootega tootevalikus olevaid kaupu regulaarselt, siis olete oodatud Digizone.ee veebikaubamaja ärikliendiks registreeruma.

Digizone.ee veebikaubamaja äriklient on juriidiline isik, kes tellib kaupa oma ettevõtte toimimise tarvis ning kelle kontaktandmed on registreeritud meie raamatupidamisprogrammi kliendibaasis. Regulaarostudega ärikliendile pakume kaupade ostmisel veebis kuvatavatest hindadest lisaallahindlust sõltuvalt ostumahust.

Peale andmete üle vaatamist ja ärikliendi kriteeriumitele vastavust saadame Sinu ettevõttele personaalse sooduskoodi, mida saate kasutada kuni 6 kuu jooksul meie veebikaubamajast ostude sooritamisel. Peale sooduskoodi kehtivusperioodi möödumust hindame regulaarostude mahtu ning sobivuse korral pikendame sooduskoodi kehtivust. Kehtiv sooduskood tuleb sisestada ostukorvis enne ostuvormistust ning see võimaldab e-poe hindadest lisaallahindluse (kehtib ka juba soodushindadest). Lisaallahindluse määr võib iga toote puhul olla varieeruv.

Regulaarostudega ärikliendiks registreerumiseks palume täita allolevad väljad:

Ettevõtte nimi: *

Ees- ja perekonnanimi: *

Telefon: *

E-post: *

Planeeritavate ostude sisu: *

 

 

Tootepäring - otsid toodet, aga ei leia? Kliki siia!

Üles