Arvutikaubad (25490) / Võrguseadmed (1984)

Eelmine leht Järgmine leht
GridList
24xGb PoE 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+switch GS2210
24xGb PoE 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+switch GS2210
ZyXEL GS2210-24. Lüliti tüüp: Managed network switch, Lüliti kiht: L2. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Fast Ethernet (10/100), Konsooli port: RJ-45. Võrgustandardid: IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE ...
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 647 €   |   Laos (7-9 tööpäeva) Kuumakse al. 20.00 €
Võrdle Võrdle
8xGb 2xRJ/SFP IPv6 Web Switch GS2210-8
8xGb 2xRJ/SFP IPv6 Web Switch GS2210-8
ZyXEL GS2210-8. Lüliti tüüp: Managed network switch, Lüliti kiht: L2, MIB-tugi: RFC 1066, RFC 1213, RFC 1493, RFC 1643, RFC 1757, RFC 2011, RFC 2233, RFC 2358, RFC 2674, RFC.... RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit ...
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 175 €   |   Laos (4-5 tööpäeva) Kuumakse al. 7.12 €
Võrdle Võrdle
Allied Telesis 1000basesx Sfp Module
Allied Telesis 1000basesx Sfp Module
SFP Pluggable Optical Module, 1000SX, 220m/550m, Multi mode, Dual fiber [Tx=850,Rx=850], LC conn. (0 to 70°C)
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 66 €   |   Laos (7-9 tööpäeva)
Võrdle Võrdle
Pilt puudub
Allied Telesis 12x GE AT-XS916MXT 12x 1/10 Gbit-T+4x
Allied Telesis 12x GE AT-XS916MXT 12x 1/10 Gbit-T+4x
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 2 254 €   |   Laos (5-6 tööpäeva) Kuumakse al. 68.21 €
Võrdle Võrdle
Pilt puudub
Allied Telesis 16x FE AT-FS750/20 16x 100 TX+2 GT+2 SFP
Allied Tel. Switch 16x FE AT-FS750/20 16x 100 TX+2 GT+2 SFP
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 143 €   |   Laos (7-9 tööpäeva) Kuumakse al. 6.80 €
Võrdle Võrdle
Allied Telesis 16x GE AT-GS910/16
Allied Telesis 16x GE AT-GS910/16
Allied Telesis AT-GS910/16. Lüliti tüüp: Unmanaged network switch. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Konsooli port: RJ-45, Etherneti vaskkaablite tehnoloogia: 10BASE-T,100BASE-T,1000BASE-T. ...
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 124 €   |   Laos (7-9 tööpäeva) Kuumakse al. 7.14 €
Võrdle Võrdle
Pilt puudub
Allied Telesis 24x GE AT-GS910/24
Allied Telesis Switch 24x GE AT-GS910/24
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 186 €   |   Laos (7-9 tööpäeva) Kuumakse al. 6.75 €
Võrdle Võrdle
Pilt puudub
Allied Telesis 24x GE AT-x510-28GPX 24x Gbit-T PoE+/4 SFP+
Allied Telesis 24x GE AT-x510-28GPX 24x Gbit-T PoE+/4 SFP+
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 1 942 €   |   Laos (5-6 tööpäeva) Kuumakse al. 58.85 €
Võrdle Võrdle
Pilt puudub
Allied Telesis 24x GE AT-x510-28GTX 24x Gbit-T+4 SFP+ (52 W)
Allied Telesis 24x GE AT-x510-28GTX 24x Gbit-T+4 SFP+ (52 W)
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 1 612 €   |   Laos (5-6 tööpäeva) Kuumakse al. 48.95 €
Võrdle Võrdle
Pilt puudub
Allied Telesis 48x FE AT-FS750/52 48x 100 TX+2 GT+2 SFP
Allied Tel. Switch 48x FE AT-FS750/52 48x 100 TX+2 GT+2 SFP
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 315 €   |   Laos (7-9 tööpäeva) Kuumakse al. 10.04 €
Võrdle Võrdle
Pilt puudub
Allied Telesis 48x GE AT-x510-52GTX 48x Gbit-T+4 SFP+/2 PSU
Allied Telesis 48x GE AT-x510-52GTX 48x Gbit-T+4 SFP+/2 PSU
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 2 209 €   |   Laos (2-3 tööpäeva) Kuumakse al. 66.86 €
Võrdle Võrdle
Allied Telesis 8x FE AT-FS708/PoE 1x SFP
Allied Telesis 8x FE AT-FS708/PoE 1x SFP
Allied Telesis AT-FS708/POE Unmanaged Switch. Lüliti tüüp: Unmanaged network switch. Võrgustandardid: IEEE 802.3af,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x. MAC-aadresside tabel: 8000 sisestust, Maksimaalne andmeedastuskiirus: 0,1 ...
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 115 €   |   Laos (7-9 tööpäeva) Kuumakse al. 6.70 €
Võrdle Võrdle
Pilt puudub
Allied Telesis 8x FE AT-FS708LE
Allied Telesis Switch 8x FE AT-FS708LE
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 20.75 €   |   Otsas
Võrdle Võrdle
Pilt puudub
Allied Telesis 8x GE AT-GS910/8E 8x 10/100/1000T ext.PSU
Allied Tel. Switch 8x GE AT-GS910/8E 8x 10/100/1000T ext.PSU
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 62 €   |   Laos (7-9 tööpäeva)
Võrdle Võrdle
Allied Telesis Allied Tel.switch 16x GE AT-GS950/16PS 16x1GT PoE+/2xSFP
Allied Telesis Allied Tel.switch 16x GE AT-GS950/16PS 16x1GT Po...
16 x RJ-45, POE+, 2 x SFP, VLAN, 32Gbps, 23.80Mpps
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 411 €   |   Laos (7-9 tööpäeva) Kuumakse al. 12.92 €
Võrdle Võrdle
Pilt puudub
Allied Telesis Allied Tel.switch 24x FE AT-FS750/28 24x 100 TX+...
Allied Tel.Switch 24x FE AT-FS750/28 24x 100 TX+2 GT+2 SFP
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 158 €   |   Laos (7-9 tööpäeva) Kuumakse al. 7.43 €
Võrdle Võrdle
Allied Telesis Allied Tel.switch 5x GE AT-GS910/5E 5x 10/100/1000T est. PSU
Allied Telesis Allied Tel.switch 5x GE AT-GS910/5E 5x 10/100/10...
Allied Telesis AT-GS910/5E-50. Lüliti tüüp: Unmanaged network switch. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Võrgustandardid: IEEE 802.3,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x. MAC-aadresside tabel: ...
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 52 €   |   Laos (7-9 tööpäeva)
Võrdle Võrdle
Pilt puudub
Allied Telesis Modul AT-SP10SR 10Gibt SFP+ SR/LC
SFP+ Pluggable Optical Module, 10G-SR, 300m, Multi mode, Dual fiber [Tx=850,Rx=850], LC conn. (0 to 70°C)
OstaOSTA
- 0 +
UUS MUDEL Hind: 182 €   |   Laos (7-9 tööpäeva) Kuumakse al. 6.61 €
Võrdle Võrdle
Pilt puudub
Allied Telesis Modul AT-SPFX/2 100FX (LC) SFP, 2 km
Allied Telesis Modul AT-SPFX/2 100FX (LC) SFP, 2 km
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 52 €   |   Laos (7-9 tööpäeva)
Võrdle Võrdle
Pilt puudub
Allied Telesis Modul AT-SPLX10 1000LX (LC) SFP, 10km
Allied Telesis Modul AT-SPLX10 1000LX (LC) SFP, 10km
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 111 €   |   Laos (7-9 tööpäeva) Kuumakse al. 8.22 €
Võrdle Võrdle

Tootepäring - otsid toodet, aga ei leia? Kliki siia!

Üles
Eelmine leht Järgmine leht
GridList