Arvutikaubad (26590) / Võrguseadmed (2378)

Eelmine leht Järgmine leht
GridList
Pilt puudub
1405 8G v3 Switch JH408A
OfficeConnect 1405 8G v3 Switch
OstaOSTA
- 0 +
UUS MUDEL Hind: 53 € / 48.90 €   |   Laos (7-9 tööpäeva)
Võrdle Võrdle
Allahindlus 7%
-7%
Pilt puudub
1420 5G Switch JH327A
OfficeConnect 1420 5G Switch
OstaOSTA
- 0 +
UUS MUDEL Hind: 41.90 € / 38.50 €   |   Laos (7-9 tööpäeva)
Võrdle Võrdle
Allahindlus 8%
-8%
Pilt puudub
1820-24G-PoE+(185W) Switch J9983A - Limited Lifetime Warranty
1820-24G-PoE+ (185W) Switch
OstaOSTA
- 0 +
UUS MUDEL Hind: 441 € / 403 €   |   Laos (7-9 tööpäeva) Kuumakse al. 12.68 €
Võrdle Võrdle
Allahindlus 8%
-8%
Pilt puudub
1820-48G-PoE+(370W) Switch J9984A - Limited Lifetime Warranty
1820-48G-PoE+ (370W) Switch
OstaOSTA
- 0 +
UUS MUDEL Hind: 799 € / 722 €   |   Laos (7-9 tööpäeva) Kuumakse al. 22.25 €
Võrdle Võrdle
Allahindlus 9%
-9%
Pilt puudub
1820-8G Switch J9979A - Limited Lifetime Warranty
Switch HP J9979A HPE 1820-8G Switch
OstaOSTA
- 0 +
UUS MUDEL Hind: 121 €   |   Laos (7-9 tööpäeva) Kuumakse al. 7.00 €
Võrdle Võrdle
Pilt puudub
1920-24G Switch JG924A - Limited Lifetime Warranty
Anschlüsse: 24 RJ-45 10/100/1000-Anschlüsse mit automatischer Aushandlung, SFP-Anschlüsse mit 1000 Mbit/s, Speicher und Prozessor: MIPS mit 500 MHz, 32 MB Flash, Paketpuffergröße: 4,1 Mbit, Lieferumfang: Netzkabel, ...
OstaOSTA
- 0 +
UUS MUDEL Hind: 417 €   |   Ettetellimisel Kuumakse al. 13.10 €
Võrdle Võrdle
24xGb PoE 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+switch GS2210
24xGb PoE 4xRJ45/SFP 2xSFP L2+switch GS2210
ZyXEL GS2210-24. Lüliti tüüp: Managed network switch, Lüliti kiht: L2. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Fast Ethernet (10/100), Konsooli port: RJ-45. Võrgustandardid: IEEE 802.1D,IEEE 802.1p,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1s,IEEE ...
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 658 €   |   Laos (2-3 tööpäeva) Kuumakse al. 20.33 €
Võrdle Võrdle
Pilt puudub
4K HDMI Switch 5-port
HDMI Switch Logilink 5 Eingänge -> 1 Ausgang 4K
OstaOSTA
- 0 +
UUS MUDEL Hind: 51 €   |   Laos (7-9 tööpäeva)
Võrdle Võrdle
8level ruuter WRP-300 Wireless N300 2T2R repeater 1xWAN/LAN, 1xLAN
8level ruuter WRP-300 Wireless N300 2T2R repeater 1xWAN/LAN, 1x...
8level ruuter WRP-300 Wireless N300 2T2R repeater 1xWAN/LAN, 1xLAN
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 18.25 €   |   Ettetellimisel
Võrdle Võrdle
8xGb 2xRJ/SFP IPv6 Web Switch GS2210-8
8xGb 2xRJ/SFP IPv6 Web Switch GS2210-8
ZyXEL GS2210-8. Lüliti tüüp: Managed network switch, Lüliti kiht: L2, MIB-tugi: RFC 1066, RFC 1213, RFC 1493, RFC 1643, RFC 1757, RFC 2011, RFC 2233, RFC 2358, RFC 2674, RFC.... RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit ...
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 178 €   |   Laos (4-5 tööpäeva) Kuumakse al. 7.23 €
Võrdle Võrdle
Allied Telesis 1000basesx Sfp Module
Allied Telesis 1000basesx Sfp Module
SFP Pluggable Optical Module, 1000SX, 220m/550m, Multi mode, Dual fiber [Tx=850,Rx=850], LC conn. (0 to 70°C)
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 67 €   |   Laos (7-9 tööpäeva)
Võrdle Võrdle
Pilt puudub
Allied Telesis 12x GE AT-XS916MXT 12x 1/10 Gbit-T+4x
Allied Telesis 12x GE AT-XS916MXT 12x 1/10 Gbit-T+4x
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 2 409 €   |   Otsas Kuumakse al. 72.86 €
Võrdle Võrdle
Pilt puudub
Allied Telesis 16x FE AT-FS750/20 16x 100 TX+2 GT+2 SFP
Allied Tel. Switch 16x FE AT-FS750/20 16x 100 TX+2 GT+2 SFP
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 143 €   |   Laos (7-9 tööpäeva) Kuumakse al. 6.80 €
Võrdle Võrdle
Allied Telesis 16x GE AT-GS910/16
Allied Telesis 16x GE AT-GS910/16
Allied Telesis AT-GS910/16. Lüliti tüüp: Unmanaged network switch. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Konsooli port: RJ-45, Etherneti vaskkaablite tehnoloogia: 10BASE-T,100BASE-T,1000BASE-T. ...
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 124 €   |   Laos (7-9 tööpäeva) Kuumakse al. 7.14 €
Võrdle Võrdle
Pilt puudub
Allied Telesis 24x GE AT-GS910/24
Allied Telesis Switch 24x GE AT-GS910/24
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 192 €   |   Otsas Kuumakse al. 6.94 €
Võrdle Võrdle
Pilt puudub
Allied Telesis 24x GE AT-x510-28GPX 24x Gbit-T PoE+/4 SFP+
Allied Telesis 24x GE AT-x510-28GPX 24x Gbit-T PoE+/4 SFP+
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 1 942 €   |   Laos (5-6 tööpäeva) Kuumakse al. 58.85 €
Võrdle Võrdle
Pilt puudub
Allied Telesis 24x GE AT-x510-28GTX 24x Gbit-T+4 SFP+ (52 W)
Allied Telesis 24x GE AT-x510-28GTX 24x Gbit-T+4 SFP+ (52 W)
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 1 614 €   |   Laos (5-6 tööpäeva) Kuumakse al. 49.01 €
Võrdle Võrdle
Pilt puudub
Allied Telesis 48x FE AT-FS750/52 48x 100 TX+2 GT+2 SFP
Allied Tel. Switch 48x FE AT-FS750/52 48x 100 TX+2 GT+2 SFP
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 315 €   |   Laos (7-9 tööpäeva) Kuumakse al. 10.04 €
Võrdle Võrdle
Pilt puudub
Allied Telesis 48x GE AT-x510-52GTX 48x Gbit-T+4 SFP+/2 PSU
Allied Telesis 48x GE AT-x510-52GTX 48x Gbit-T+4 SFP+/2 PSU
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 2 205 €   |   Laos (2-3 tööpäeva) Kuumakse al. 66.74 €
Võrdle Võrdle
Pilt puudub
Allied Telesis 8x GE AT-GS910/8E 8x 10/100/1000T ext.PSU
Allied Tel. Switch 8x GE AT-GS910/8E 8x 10/100/1000T ext.PSU
OstaOSTA
- 0 +
Hind: 58 €   |   Laos (7-9 tööpäeva)
Võrdle Võrdle

Tootepäring - otsid toodet, aga ei leia? Kliki siia!

Üles
Eelmine leht Järgmine leht
GridList