Комп. товары (40056) / Сетевые устройства (3724)

Eelmine leht Järgmine leht
  • На странице:
  • 20
  • 40
  • 80
GridList
#Dell N1524P PoE+ 24x1Gb 4x 10GbE SFP+
#Dell N1524P PoE+ 24x1Gb 4x 10GbE SFP+
DELL N1524P. Lüliti tüüp: Juhitav, Lüliti kiht: L3. RJ-45 Etherneti ühenduse pesade tüüp: Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45 Etherneti ühenduse pesade arv: 24, USB 2.0 portide arv: 1. Täisdupleks. MAC-aadresside tabel: 16000 ...
OstaКупить
- 0 +
ЕЩЁ -8% Цена: 1 064 €   |   На складе (1 рабочих дня) От 33.60 € в месяц
Сравнить Сравнить
* modul SFP-SX-D MM (LC) 91-010-204001B
* modul SFP-SX-D MM (LC) 91-010-204001B
Zyxel SFP-SX-D. Andmete edastamise maksimaalne määr: 1000 Mbit/s, Maksimaalne ülekandekaugus: 550 m, Lainepikkus: 1310 nm. Kujutegur: Pistik, Ohutus: Class 1 Laser, CSA, TUV, 21 CFR 1040.10 & 1040.11. Laius: 56 mm, Sügavus: ...
OstaКупить
- 0 +
ЕЩЁ -5% Цена: 97 €   |   На складе (7-9 рабочих дня) От 9.13 € в месяц
Сравнить Сравнить
Фото отсутствует
1405 5G v3 Switch JH407A
OstaКупить
- 0 +
ЕЩЁ -10% Цена: 42.50 €   |   На складе (7-9 рабочих дня)
Сравнить Сравнить
1405 8G v3 Switch JH408A
1405 8G v3 Switch JH408A
OfficeConnect 1405 8G v3 Switch
OstaКупить
- 0 +
ЕЩЁ -10% Цена: 42.50 €   |   По заказу
Сравнить Сравнить
Фото отсутствует
1420 24G Switch JG708B
OstaКупить
- 0 +
ЕЩЁ -10% Цена: 164 €   |   Закончился От 7.23 € в месяц
Сравнить Сравнить
Фото отсутствует
1420 5G PoE+ (32W) Switch JH328A
OstaКупить
- 0 +
ЕЩЁ -10% Цена: 107 €   |   На складе (7-9 рабочих дня) От 7.09 € в месяц
Сравнить Сравнить
1420-16G Switch JH016A - Limited Lifetime Warranty
1420-16G Switch JH016A - Limited Lifetime Warranty
Switch HP JH016A HPE OfficeConnect 1420 16G Switch
OstaКупить
- 0 +
ЕЩЁ -9% Цена: 137 €   |   По заказу От 7.18 € в месяц
Сравнить Сравнить
Фото отсутствует
1920S 8G Switch JL380A
Switch HP JL380A HPE OfficeConnect 1920S 8G Switch
OstaКупить
- 0 +
ЕЩЁ -9% Цена: 131 €   |   На складе (7-9 рабочих дня) От 8.69 € в месяц
Сравнить Сравнить
3M võrgukaabel SFP+ Twin Axial Cable 10GB 1m halogen free foldable BULK
3M võrgukaabel SFP+ Twin Axial Cable 10GB 1m halogen free folda...
3m võrgukaabel 3M SFP+ Twin Axial Cable 10GB 1m halogen free foldable BULK
OstaКупить
- 0 +
ЕЩЁ -11% Цена: 136 €   |   На складе (5-7 рабочих дня) От 7.13 € в месяц
Сравнить Сравнить
A6100-100PES Adapter AC600(150/433) DB
A6100-100PES Adapter AC600(150/433) DB
Netgear A6100. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Hostiliides: USB, Liides: WLAN. Andmete edastamise maksimaalne määr: 433 Mbit/s, Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi laineala: Kaks sagedusala (2,4 GHz / 5 GHz). Toide USB ...
OstaКупить
- 0 +
ЕЩЁ -14% Цена: 37.50 €   |   На складе (7-9 рабочих дня)
Сравнить Сравнить
Adapter USB 3.0 -> VGA black
Adapter USB 3.0 -> VGA black
GEMBIRD AB-U3M-VGAF-01 Gembird USB 3.0 to VGA video adapter, black, blister
OstaКупить
- 0 +
ЕЩЁ -18% Цена: 19.50 €   |   На складе (4-5 рабочих дня)
Сравнить Сравнить
Adapter USB 3.0 zu 1* Gbit Ethernet Adapter
Adapter USB 3.0 zu 1* Gbit Ethernet Adapter
OstaКупить
- 0 +
ЕЩЁ -6% Цена: 20.50 €   |   На складе (7-9 рабочих дня)
Сравнить Сравнить
Adapter USB 3.0 zu 1* Gbit Ethernet Adapter und 3* USB 3.0
Adapter USB 3.0 zu 1* Gbit Ethernet Adapter und 3* USB 3.0
OstaКупить
- 0 +
ЕЩЁ -6% Цена: 22.90 €   |   На складе (7-9 рабочих дня)
Сравнить Сравнить
Adapter USB Type-C 2.0 Male -> USB female
Adapter USB Type-C 2.0 Male -> USB female
Gembird kaabel A-OTG-CMAF2-01 cable interface/gender adapter USB Type-C USB Type-A must
OstaКупить
- 0 +
ЕЩЁ -16% Цена: 2.90 €   |   Закончился
Сравнить Сравнить
Adapter USB zu 10/100Mbps Netwerk
Adapter USB zu 10/100Mbps Netwerk
OstaКупить
- 0 +
ЕЩЁ -5% Цена: 12.90 €   |   На складе (7-9 рабочих дня)
Сравнить Сравнить
Фото отсутствует
Allied Telesis meediakonverter Taa 10/100tx To 100x/st Smode
MINI MEDIA+ RATE CONVERTER 10KM IN
OstaКупить
- 0 +
ЕЩЁ -9% Цена: 220 €   |   На складе (9-12 рабочих дня) От 7.60 € в месяц
Сравнить Сравнить
Allied Telesis pääsupunkt 16p 10/100/1000t P 1x100/1000x
Allied Telesis pääsupunkt 16p 10/100/1000t P 1x100/1000x
16-port 10/100/1000T ports and 1 x 100/1000X SFP ports L3 switch, 1 Fixed AC power supply, EU Power Cord
OstaКупить
- 0 +
ЕЩЁ -10% Цена: 683 €   |   На складе (5-6 рабочих дня) От 21.57 € в месяц
Сравнить Сравнить
Allied Telesis pääsupunkt 16p 10/100tx Unmng Switch
Allied Telesis pääsupunkt 16p 10/100tx Unmng Switch
16-port 10/100TX unmanaged switch with external PSU f/ European power cord
OstaКупить
- 0 +
ЕЩЁ -10% Цена: 84 €   |   На складе (9-12 рабочих дня) От 7.90 € в месяц
Сравнить Сравнить
Allied Telesis pääsupunkt 24p 10/100/1000t P 2x100/1000x
Allied Telesis pääsupunkt 24p 10/100/1000t P 2x100/1000x
24-port 10/100/1000T ports and 2 x 100/1000X SFP ports L3 switch, 1 Fixed AC power supply, EU Power Cord
OstaКупить
- 0 +
ЕЩЁ -10% Цена: 796 €   |   На складе (5-6 рабочих дня) От 25.14 € в месяц
Сравнить Сравнить
Allied Telesis pääsupunkt 24p 10/100tx Unmng Switch
Allied Telesis pääsupunkt 24p 10/100tx Unmng Switch
Allied Telesis FS710/24
OstaКупить
- 0 +
ЕЩЁ -10% Цена: 118 €   |   На складе (9-12 рабочих дня) От 7.82 € в месяц
Сравнить Сравнить

Запрос товара - не можете найти товар? Жмите сюда!

Üles
Eelmine leht Järgmine leht
  • На странице:
  • 20
  • 40
  • 80
GridList