Tagastusõigus

Digizone e-poest ostetud kaubad saab soovi korral meile tagastada. Tagastusõigus kehtib füüsilisest isikust ostjale 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Pakiautomaati tellitud toodetele alates pakiautomaati saabumise teate kättesaamisest.

1. Esita tagastamise avaldus

 • Kaupade tagastamiseks esita mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist e-mailile klienditugi@digizone.ee kirjalikus vormis täidetud tagastamisavaldus, mille saad alla laadida siit. Avalduses märgi ära müügiarve (või müügitellimuse) number, avalduse kuupäev, enda kontaktid, tagastatava toote nimetus ning soovi korral ka sobiva(te) asendustoo(de)te nimetus(ed). Samuti on tungivalt soovituslik lisada koos kaubaga pakki ka tagastusavaldus või kui välja printimine pole mingil põhjusel siiski võimalik, siis äärmisel juhul ka vähemasti viide ostuarve numbrile ja isiklikud kontaktid. Vastasel korral pole kaupmehel paraku ju kuidagi võimalik tuvastada, et kes miks ja mida talle tagasi saadab!
 • Kaup tuleb tagastada originaalpakendis ning kõik ühe tellimuse raames tagastatavad kaubad korraga.
 • Tagastamisega seotud otsesed kulud kannab kauba tagastaja. Kauba tagastaja kannab kauba tagastamisega seotud transpordikulutused kuni 10€ ulatuses ning selle tasaarveldame tagastamisele kuuluva summaga.
 • Tagastatav kaup peab olema kasutusjälgedeta, rikkumata ja täiskomplektne.
 • Kõiki kaupu paraku tagastada ei ole võimalik. Kaubad, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada on näiteks pakendist välja võetud pesu, avatud pakendiga kosmeetika, parfüümid ja hügieenitooted, audio- ja videosalvestised, tarkvara, konsooli- ja arvutimängud, rikutud blisterpakendiga tooted, digitaalset allalaadimist eeldavad tooted jms.
 • Lepingust taganemisel tuleb kaup meile tagastada mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist.
 • Pane tähele: Kauba tagastaja vastutab tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel kauba kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest kui ta on eset kasutanud muul viisil kui on vaja kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises tohib tarbija kaupa käsitseda üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt teha füüsilises poes (s.t. pesumasinaga on keelatud pesu pesta, epillaatoriga keha epilleerida, kohvimasinaga kohvi keeta, mahlapressiga mahla pressida, kauba originaalpakendeid rebida vms).

2. Tagasta kaubad Digizone veebikaubamajale

 • SmartPOSTi või Omniva24 pakiautomaadist kätte saadud kaubad võid tagastada samuti pakiautomaadi kaudu.
 • Kullersaadetised tuleks tagastada meie aadressile: Triton Holding OÜ, Riia 24, 51010 Tartu.

3. Tagastame ostusumma

 • Kui tagastatud kaubaga on kõik korras, tagastame kauba tellijale tagastatud kauba ostusumma mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul, eeldusel, et kauba tagastaja on sama tähtaja jooksul kauba meile tagastanud. Tagasimakse teostame samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.
 • Rikutud või kahjustanud tooteid tagastada ei ole võimalik.

Tootepäring - otsid toodet, aga ei leia? Kliki siia!

Üles